Super cena

Řasy Silk v balení Easy OFF za 120Kč!

Řasy Silk

Řasy Silk za 199 Kč
 

NANO 3D řasy

Řasy Soft Silk NANO 3D

Naše cena: 350.00 Kč

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Informace ke způsobu dodání zboží

Doprava po Brně kurýrem

Garantovaná komfortní služba pro Vás. Zboží, které je skladem a objednáte si ho do 10 hodin, Vám doručíme ještě téhož dne. Výhodou je doručení zboží kurýrem v dohodnutém čase kamkoli po celém Brně. Tato služba je nabízena od pondělí do pátku. Při převzetí si můžete samozřejmě zboží překontrolovat. Vždy prosím uvádějte své telefonní číslo, řidič Vás bude kontaktovat.

Cena za dodání objednaného zboží kurýrem je 70 Kč včetně DPH, při objednávce zboží nad 1000 Kč včetně DPH je dodání zdarma.

Přepravní společnost DHL na Slovensko:

DHL doručí vaší zásilku do 48 hodin od odeslání zásilky. V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte email s číslem balíku.

Cena za dodání na Slovensko je 260 Kč včetně DPH.

Přepravní společnost PPL:

Je garantovaná doba doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím emailu s číslem balíku.

U PPL je pak možné využít služby sledování balíku na portálu www.ppl.cz .

Cena za dodání přepravní službou PPL bez dobírky 60 Kč a s dobírkou 110 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

V případě, že při vyzvednutí dobírky nemáte u sebe hotovost, je nově možné částku uhradit u řidiče platební kartou (bez poplatku).

Osobní odběr v Brně:

Osobní odběr je možný na adrese: Syrovice 566 u Brna, případně po předchozí domluvě na smluveném místě v Brně. Osobní odběr je zdarma.