Super cena

Řasy Silk v balení Easy OFF za 120Kč!

Řasy Silk

Řasy Silk za 199 Kč
 

NANO 3D řasy

Řasy Soft Silk NANO 3D

Naše cena: 350.00 Kč

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Informace

Magic Lashes je distributorem předního světového výrobce specializujícího se na prodlužování řas a styling - společnosti BLINK LASH STYLIST & CARE.

Tato společnost se vyznačuje vysokou kvalitou produktů a širokým výběrem luxusních materiálů testovaných a doporučovaných tisíci spokojených spotřebitelů z celého světa.

Naše řasy jsou perfektně tvarované, strojově broušené a každá jednotlivá řasa prochází přísnou výstupní kontrolou. Umělé řasy jsou vyrobeny ze směsi syntetických vláken a hedvábí což činí jejich povrch dokonale hladkým a to i při velkém zvětšení pod mikroskopem! Neabsorbují vlhkost a rovněž tak na nich neulpívá prach ani mastnota. Profilované tenké špičky dávají našim řasám Mink a Silk přirozený a atraktivní vzhled dokonale imitující přírodní řasy.

V nabídce máme také speciální tenké řasy pro metodu prodlužování řas 3D VOLUME.

Naše lepidla na řasy používaná při aplikaci prodlužování řas jsou také produkty nejvyšší kvality. Jsou hypoalergení a v nabídce máme i variantu lepidla pro citlivé oči. Tvárná textura zaručuje snadné používání. Lepidla na řasy Magic Lashes zaručují maximální trvanlivost a pevnost spoje a zároveň propůjčují tomuto přechodu z přírodní řasy na syntetickou řasu vysoký lesk v sytě černém odstínu.

Ještě delší trvanlivost lepeného spoje při prodlužování řas zajistí aplikace Fixéru lepidla.

Veškeré kosmetické prostředky v našem sortimentu mají atesty a zhodnocení bezpečnosti SZÚ Praha.

Přejeme Vám mnoho profesních úspěchů při práci s našimi produkty v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru jakým v současnosti prodlužování řas bezesporu je.

Váš Magic Lashes team.