Super cena

Řasy Silk v balení Easy OFF za 120Kč!

Řasy Silk

Řasy Silk za 199 Kč
 

NANO 3D řasy

Řasy Soft Silk NANO 3D

Naše cena: 350.00 Kč

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Krém remover Excellent,15 gramů

Lepidla na řasy a odstraňovače » Odstraňovače

Cena s DPH:220.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

NOVINKA

Nejšetrnější odstraňovač lepidla.

Neobsahuje aceton.

Balení obsahuje 15 gramů krémové konzistence.

Krémový odstraňovač lepidla je nejlepší způsob pro bezpečné a profesionální odstranění prodloužených řas nebo Semipermanentní mascary a to zejména pro ženy s citlivýma očima!

Často se nás ptáte, jak používat Krémový odstraňovač lepidla správným způsobem. Existuje několik chyb, kterých se stylistky dopouštějí při používání tohoto produktu. Kvůli těmto chybám, se pak domnívají, že odstraňovač nepracuje správně.

Naše profesionální stylistka pro Vás připravila tento speciální návod a já doufám, že vám pomůže s rychlým a bezpečným odstraňováním řas.

Krémový odstraňovač může být použit pouze k odstranění řas, které byly prodlouženy po dobu nejméně 2 týdnů. Důvod je ten, že složení krémového odstraňovače je hypoalergenní, neobsahuje dráždivé výpary ani těkavé složky a nemůže tedy odstranit čerstvé lepidlo.

1. Krémový odstraňovač má suchou a pevnou konzistenci, takže pro lepší aplikaci byste měli přidat kapku vody do sklenice a promíchat s trochou krému. Voda nezmění kvalitu odstraňovače, ale získáte dokonalou texturu krému.

2. Naneste Krémový odstraňovač mikro-štětcem směrem od kořínků ke konečkům řas. Krém není kapalná látka, takže jej musíte roztírat, aby fungoval správně.

3. Po nanesení počkejte několik minut. Čas závisí na "čerstvosti" lepidla. Čím "starší" jsou prodloužené řasy, tím dříve můžete začít s jejich odstraněním.

4. Jemně řasy odstraňte pinzetou nebo vyčešte kartáčkem na řasy.

Poté, co jste odstranili všechny prodloužené řasy, použijte Primer a dokonale očistěte řasy směrem od kořínků ke konečkům.

Nepoužívejte vodu! Nebo vznikne bílý sediment.

K dokončení dočištění použijte odličující vlhčené make-up tampóny. Speciální složky odstraní zbytky krému.

Nyní je Vaše klientka připravena pro nové prodloužení řas.